Tooteuudised

Toome turule neli uut kangakollektsiooni ja oliivpargitud naturaalnaha Vitoria.
 

Uuteks kangasteks on buklee ja linane kangas ning villasegune samet. Kollektsioonide värvivalikutest leiate mitmeid sooje toone. Koos nendega esitleme ka kuue erineva mustriga žakaarkangast, mis on ideaalne valik restaureerijatele.
 

Nagu mainitud, lisaks kangastele lisandub meie kollektsiooni oliivpargitud nahk. Tegemist on parima anilini kvaliteediga naturaalnahaga, mille tootmisprotsessis on esmatähtis jätkusuutlikus.

LINA

on pehme vastupidava tekstuuriga linane kangas. Kollektsiooni värvivalikusse kuuluvad silmapaistvad soojad toonid. Kangas sobib mööblile, kardinateks kui dekoratiivesemetele.

MARLON

on vastupidav, tugeva tekstuuriga bukleekangas, mille soojad värvitoonid loovad retrohõngu. Buklee on kootud keerdlõngast, millest moodustuvad väikesed aasad, mis annavad lõngale sõlmelise tekstuuri. Kanga peamine eristav omadus on krobeline pinnastruktuur. Marlon sobib nii mööblile kui dekoratiivesemetele. Kangas on toodetud taaskasutatud materjalidest minimaalse veekuluga.

REGENT

on mööblile ja dekoratiivesemeltele sobiv villasegune samet. Sellel pehmel sametil on ehtne villane tunnetus ning elegantne välimus. Kangas on kootud Euroopas erinevatest jätkusuutlikest materjalidest – BCI puuvillast, villast ja Tencelist. Kollektsiooni värvivalikusse kuuluvad mitmed kaunid toonid.

VITORIA

on parima kvaliteediga toornahast toodetud, pehme anilin nahk. Parkimisprotsessis on kasutatud mittetoksilit parkainet, mille toimeaine pärineb oliivi lehtedest. Naha pealispinna tekstuur on naturaalne ja loomulik. Toornahad on Euroopa päritolu, ilma kaela aukude ja põletusmärkideta ning need on saadud hoolikalt valitud tarnijatelt