Maksmine ja saatmine

Laos olevad kaubad saadetakse välja 3 (kolme) tööpäeva jooksul.Tutvu tarnetingimustega siin

Saatmine

Vaikimisi tarnetingimus on “ex works” – kõik transpordiga seotud kulud on ostja kanda.

Maksetingimused

Maksetingmused lepitakse kokku kliendiks registreerimisel

Hinnad

Hinnakirjades olevad hinnad on ilma käibemaksuta. Maksetähtaja ületamisel kohaldub viivis 0,022%

Järeltellimus

Laos mitte olevad tooted jäävad järeltellimusse ja need tarnitakse esimesel võimalusel. Järeltellimusse ei jäeta tooteid, mille maksumus on alla 20€ Ainult tellimuse alusel müüdavatele kaupadele järeltellimuse tingimus ei kohaldu.

Kaupade kohaletoimetamine

Kui ei ole muud moodi kokku lepitud, toimub kaupade kohale toimetamine OSC Transport kulleriga.

Transpordi kahjustused

Transpordi käigus tekkinud kahjustused peab kauba saaja märkima saatedokumendile ning viivitamatult informeerima sellest Nevotexi.

Kaupade tagastamine

Ostja kohustus on kaup kontrollida selle saabumisel ning informeerida müüjat puudujääkidest 7 (seitsme) tööpäeva jooksul. Nevotex väljastab seejärel tagastustellimuse, mis on aluseks kaupade tagasi saatmisele. Ilma tagastustellimuseta tagasi saadetud kaupu ei käsitleta. Tagastatud materjalid peavad olema pakendatud nii, et need transpordi käigus kahjustada ei saa. Võimalusel palume alati kasutada originaal pakendit. Lahti lõigatud kangast, nahka ja muid materjale tagastada ei saa. Veatu toote tagastamisel, on Nevotexil õigus arvestada arvel olevast summast maha kuni 30%

Lisainfo kaebuste ja tagastamise kohta saamiseks vaadake Üldisted Tarnetingimused

Pange tähele!

Tektsiilmaterjalidel, nahal ja kunstnahal võib esineda värvierinevusi, mis tähendab, et tellitav materjal võib erineda näidismaterjalist. Oluline on arvestada, et heledad materjalid võivad värvi muuta kokkupuutel teiste materjalidega. Seetõttu Nevotex ei aktsepteeri kaebuseid värvi muutuste pärast, mis on põhjustatud näiteks teksade, tumedate või niiskete riietega kokku puutest.

Elektrooniline tootekataloog

Pange tähele, et mõned tooted võivad piltidel kujutatuga võrreldes erineda suuruse või värvi poolest. Nevotex jätab endale õiguse trükivigade ja piltide värvide erinevuse kuvamisel. Samuti jätame endale õiguse tooteid ilma ette teatamata muuta, asendada samalaadsete toodetega ja kataloogist kustutada.