KUNSTNAHK

Kümblustünn

LOODUSLIKU KÜMBLUSTÜNNI ELEGANTNE KAAS

Skärgårdstunnansi puuküttega kümblustünnid ühendavad klassikalise supluskogemuse kaasaegse mugavuse ja skandinaaviapäraste disainielementidega. Tooteid müüakse 13 riigis ja need on valmistatud hoolikalt valitud vastupidavatest materjalidest, mida on lihtne hooldada. Nevotex on valmistanud soojenduskaane, millel on nii praktiline kui ka esteetiline väljund.
„Kümblustünni kaas on oluline element ja paljud kliendid otsustavad selle endale soetada. Ühelt poolt kaitseb see vett ja kümblustünni prahi ja mustuse eest ning teiselt poolt aitab see kaasa vee kiiremale soojenemisele ja kauem soojas püsimisele,“ sõnab Skärgårdstunnani projektijuht Eric Söder.

 

ÜLIM KVALITEET IGAS DETAILIS

Kuna kümblustünne hoitakse aastaringselt õues, siis puutuvad need kokku erinevate ilmastikutingimustega. Seetõttu peavad selle kõik elemendid ja eelkõige kaas olema hästi vastupidavad kuumusele, pakasele, päikesevalgusele ja niiskusele. Et Skärgårdstunnan soovib pakkuda esmaklassilise tunnetusega terviklikku kogemust, on eriti oluline, et kõik detailid oleksid kvaliteetsed ja õigesti kujundatud.

KOGU TOOTMISPROTSESSI HALDAMINE

Kümblustünni kaas on kaetud kunstnahaga, mis on valitud spetsiaalselt Skärgårdstunnani jaoks. Nevotex vastutab kogu tootmisprotsessi eest, sealhulgas materjali ostmise, lõikamise, õmblemise ja monteerimise eest. Lõpptoote kõrged kvaliteedinõuded osutavad sellele, et tootmisetapis esineb mitmeid tehnilisi väljakutseid.
„Materjali on keeruline õmmelda ja selleks ei ole vaja üksnes võimsaid õmblusmasinaid, vaid ka erialaoskusega töötajaid,“ sõnab Nevotexi müügiesindaja Markus Malmén.

 

KVALITEETNE JA ÕIGEAEGNE TEENUS

Veidi üle kümne aasta pärast ettevõtte asutamist müüakse Skärgårdstunnani tooteid 13 Euroopa riigis ning müügikõver on juba mitu aastat järjepidevalt ülespoole suunatud. Aastal 2020 kasvas müüdud toodete arv märkmisväärselt ja see on muutnud ka Nevotexi suhtes kehtivaid tingimusi.
„Meil on olnud pikka aega hea ja tugev koostöö ning Nevotex on tõepoolest teinud kõik endast oleneva, et tootmist kohandada ja meie vajadustele vastata. Võime alati kindlad olla, et Nevotex pakub kvaliteetset teenust õigeaegselt, samas on olemas ka teadmised ja paindlikkus, mis võimaldavad meil positiivset trendi ära kasutada ja oma pakkumist arendada,“ sõnab Eric Söder.

 

KLIENT: Skärgårdstunnan
KATTEMATERJALID: Florida – kunstnahk
„Nevotex on tõepoolest teinud kõik endast oleneva, et kohandada tootmist ja vastata meie vajadustele.“

ERIC SÖDER

Projektijuht - Skärgårdstunnani