Tellimuse esitamine

Kuidas sooritada ost tellimiskeskuses?

Logige sisse Nevotexilt saadud kasutajanime ja parooliga, mille järel saate esitada tellimuse. Teie töölaual kuvatakse Teie ettevõtte andmeid ning varasemate tellimuste info. Tooted leiate otisngumootori abil. Valige toode, mida soovite osta, sisestage kogus ja vajutage nuppu “Osta”. “Osta” nupp kõrval kuvatakse Teile toote hind ja laojääk. Soovides üle vaadata, mis Teie ostukorvi on juba lisatud, valige üleval paremal nurgas ostukorvi ikoon. Ostukorvis saate muuta koguseid ja kustutada või lisada tooteid. Tellimuse lõpetamiseks valige nupp “Kassa”. Enne kassasse edasi liikumist ja ostu sooritamist peate nõustuma meie üldiste müügi- ja tarnetingimustega (tingimustega saate tutvuda siin).
Kõik * tärniga tähistatud väljade täitmine on kohustuslik.

Peale “Kassa” nupu vajutamist edastatakse Teie tellimus meie klienditeenindusele. Teie poolt ettevõtte andmetesse sisestatud e-posti aadressile saadetakse seejärel kinnitus tellimuse kätte saamisest ja järgneva 24h jooskul tellimusekinnitus ning tarnaeaegade info.

Kui Teil on küsimusi tellimuse vormistamise kohta, palun võtke meiega ühendust telefoni +372 6779 670 teel või saatke e-kiri aadressile info@nevotex.com