JÄTKUSUUTLIK VALIK: MÖÖBLINAHK VITORIA

Nevotex alustas koostööd väikese pereettevõttega, kelle naha tootmisprotsess on võimalikult väikese keskkondliku jalajäljega. Parkimistöökoda ostab toornahad kohalikelt talumeestelt, mis tähendab, et kõik nahad on värsked kuna nende transportimise vahemaa on väike. Euroopa päritolu toornahad on ilma turja kühmude ja põletusjälgeteta.
Parkimisprotsessi toimeaineks on oliivilehed, mis pärinevad lähedalasuvatelt oliivipuudelt. Lehed jahvatatakse pulbriks, mida kasutatakse parkimisel. Protsessis ei kasutata kroomi ega muid metalle, mis võivad loodust negatiivselt mõjutada. Parkimistöökojal on piirkonnas ka oma veepuhastusjaam, kus kogu vesi puhastatakse enne sademeveesüsteemi suunamist. Üle poole nende poolt kasutatavast elektrist tuleb oma päikesepaneelidest. Lähituleviku eesmärk on saavutada 100% päikeseeneriga osakaal tootmisportsessis.
Nahkadel võite tunda ehedat oliivipuu lõhna, mis on oliivipulbriga parkimisprotsessi tulemus. Enam loomulikumat tunnet vist ükski materjal ei saa anda? Meie oliivpargitud nahk on saadaval kolmes erinevas kvaliteedis, mis kõik pärinevad samast “rohelisest” protsessist. Vitoria on pehme anilinnahk, mille pealispinnal on näha kõik loomulikud ja ehtsad variatsioonid, mis loovad kvaliteedi.
 
Meile Nevotexis tundub õige vähendada enda müüdavate ja turustatavate toodete keskkonnamõju. Valides Vitoria oma projektidesse, saate ka teie sellest osa. Kas soovite rohkem lisainfot toote spetsifikatsiooni kohta ja näha kollektsiooni värvivalikut? Kliki siia.