TERE TULEMAST NEVOTEXI!

Nevotex on Põhja-Euroopa juhtiv pehmemööbli materjalide tarnija. Meil on pikaajalised kogemused, professionaalsed teadmised ja suur kirg sisekujunduse vastu. Aitame mööblitootjatel, restaureerijatel, arhitektidel ja sisekujundajatel oma ideid realiseerida. Meie tootevalik hõlmab tuhandeid erinevaid mööblikangaid, nahast ja kunstnahast kattematerjale, kardinakangaid ja erinevaid tarvikud. Lisaks materjalide müügile Eestis Narvas asuvas tootmisüksuses valmistame ka täislahendusega projekte. Meie ekspertidest koosnev meeskond aitab Teid alates kujundusest ja materjalide valimisest kuni valmistooteni.

LOOV KOOSTÖÖ – IDEEST TEOSTUSENI

Meie eksperdid ja projektimeeskonnad aitavad Teid kõiges alates materjali valimisest, kujundamisest ja lõikamisest kuni valmistooteni. Vastutame kvaliteedi eest kogu projekti vältel ning oleme tuntud kõrge tarnekindluse, lühikeste tarneaegade ja selge kommunikatsiooni poolest.


Alates 1886. aastast

Nevotexi asutas 1886. aastal inglane Henry IC Lovegrove, andes ettevõttele nime Nässjö Vaddfabrik. Kaksteist aastat hiljem võttis juhtimise üle Albert Fritz, kelle perekonna omandisse kuulub ettevõte tänaseni. Üheskoos sillutasid Henry ja Albert tee teadmistele ja kvaliteedile, mis on endiselt meie materjalide ja toodete ühine joon. Nime Nevotex sai ettevõte 1968. aastal ja tänaseks on sellest saanud rahvusvaheline kontsern, mis tegeleb müügi- ja turundustegevuse ning tootmisega.

VÄÄRTUSED

Professionaalsus, uuenduslikkus ja pühendumus. Need on väärtused, mis iseloomustavad meie ettevõtlust ja ärikultuuri. Nevotex püüab alati pakkuda parimat võimalikku teenust, pidada kinni kokkulepetest ja vastata kliendi ootustele.
 
Teeme seda selleks, et leida kvaliteetseid ja tõhusaid lahendusi, luua maksimaalset väärtust ning hoida häid suhteid oma klientide, tarnijate ja koostööpartneritega. Soovime töötada keskkonnaalase, majandusliku ja sotsiaalse jätkusuutlikkuse nimel. Olla uudishimulikud ja loovad ning leida pidevalt arenguvõimalusi ja lahendusi, mis toovad kasu kõigile, kellega koos töötame.

ÄRITEGEVUS

Nevotex´i peakontor ja keskladu asuvad Rootsis Smålandi mägismaal Nässjös. Kesklaos hoitakse tuhandeid erinevaid kangaid, nahku, töövahendeid, tarvikuid ja muid materjale. Just see on koht, kus toimub igapäevaselt kaupade väljasaatmine mööblitootjatele, disaineritele ja teistele klientidele üle kogu maailma. Samuti asub Nässjös meie suurim müügisalong, kus on võimalik tutvuda lähemalt meie toodetega.
KONTAKT

Kas soovite Nevotexi kohta rohkem teada saada?

Võtke meiega ühendust ja me tutvustame Teile meie tooteid ning võimalusi, kuidas saame Teid aidata oma ideed ellu viia.