en-USsv-SEnb-NOda-DKet-EElt-LTfi-FI

KAUBAMÄRGID

Nevotexi peamisteks kaubamärkideks on United Fabrics ja United Leather. Müüme hulganisti ka muid pehmemööbli valmistamiseks vaja minevaid tooteid. Kollektsiooni kuuluvad tooted ka sellistele tööstustele nagu laevandus ja voodite tootmine.
United Fabrics on Nevotexi sisekujundus kangaste kollektsioon. Oleme oma valikute tegemisel avatud – lai koostööpartnerite ring peegeldub ka meie mitmekülgses tootevalikus. Teeme koostööd maailma juhtivate kangatootajtega valides oma kollektsiooni parima kvaliteediga vastupidavaid tooteid lähtudes moesuundadest ning keskkonna sõbralikkusest.


Rohkem info United Fabrics kohta
United Leahter on Nevotexi mööbli naturaal- ning kunstnahkade kollektsioon. Püüdmaks tagada oma klientidele naha materjalikulu nii ökonoomse kui võimalik, oleme oma kollektsiooni valinud parima kvaliteediga nahasordid. Naturaalnaha osas lisaks mööblinahkadele pakume ka galanteriinahku ning septsiaalseid tooteid autotööstusele.


Rohkem info United Leather kohta
nike helsinki michael kors laukut michael kors lompakko ralph lauren helsinki nike suomi new balance suomi polo ralph lauren outlet ray ban suomi ray ban aurinkolasit new balance kengät uggs sko nike sko polo ralph lauren dame oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg parajumpers salg